Një femër në Gjakovë është sulmuar fizikisht nga burri dhe vjehrra e saj, e njëjta më pas ka pranuar tretman mjekësor, përcjell Klankosova.tv.

“Gjakovë, 26.09.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka informuar se është sulmuar fizikisht nga burri dhe vjehrra e saj të dyshuarit kosovarë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.