Modelja i ka ngritur temperaturat duke pozuar “e zhveshur” derisa poshtë ka pasur të veshur vetëm tanga fermerkë ku ka treguar gjoksin dhe të pasmet seksi

Pas javës së kaluar ku ajo rriti temperaturat me fotot e saj, ajo këtë e ka bërë edhe këtë javë duke bërë foto që thjesht janë të rrezikshme për të sëmuarit me zemër.

Demi Rose është zhveshur e tëra përsëri në një fotosesion të inspiruar në Nevada gjatë një udhëtimi të saj në Las Vegas.

Modelja (24), ka bërë një paraqitje tepër të rrezikshme për të sëmuarit me zemër rreth kurse fotosesioni është bërë në Redrock Canyon, e ku në kokë e ka pasur edhe një kapelë coëboy në kokë.

Loading...