Këngëtarja Morena Taraku njihet për jetën luksoze që ka.

Ajo pushimet i ka bërë në ishujt Maldive dhe ka shpenzuar shuma të majme të parave, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ka hulumtuar në hotelin ku ka qëndruar ajo dhe ka gjetur shumën që ka paguar Morena.

Sa ka paguar ajo vetëm për ti mbyllur sytë e kuptoni në linkun e mëposhtëm.