E dua këtë burrë më shumë se fjalët që mund ti them”

Kështu ka thënë me pak fjalë Gigi Hadid kur ka folur për të dashurin e saj Zayn Malik i cili shënoi ditëlindjen e tij të 25’të.

Gigi dhe Zayn tashmë janë çift dhe Gigi ka vazhduar ta shpreh publikisht dashurinë e saj për ish yllin e One Direction.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.